Performan Garantili Veri kurtarma ne demek biliyor musunuz ? Piyasada hizmet veren ancak garanti veremeyen firmalar var. Aslında kimse veri kurtarma konusunda yüzde yüz garanti veremez. Ancak performans garantisi verebilir.

Peki ama performans garantisi ne demek?

Anlamı şu: Önceki yapılan işlerden elde edilen başarılara göre garanti verme olayı. Yani biz diyoruz ki, önümüze gelen yeni bir veri kurtarma işinin elimizden gelenin en iyisini yaparak gerçekleştiririz. Ancak her sorunu çözemeyebiliriz. Yani kurtarılamayacak durumda olan veriler de olabilir.blank

Veri Kurtarma Sürecini Anlatıyoruz

HDD veri kurtarma başta olmak üzere, birçok tür veri kurtarma işlemini yapıyoruz.

Veri kurtarma süreci nasıl işliyor? Kısaca anlatalım.

 • Verilerinizin içinde olduğu cihazı bize ulaştırıyorsunuz. Takip programımıza kaydediyoruz.
 • Arızayı tespit edebilmek için ayrıntılı analiz gerçekleştiriyoruz.
 • Arızaya bağlı olarak fiyat belirliyoruz ve sizlere bildiriyoruz.
 • Fiyat teklifini size ulaştırıyoruz. Siz de onaylarsanız, kurtarma işlemine başlıyoruz.
 • Kurtarma işlemini tamamladıktan sonra, kurtarılan verileri kontrol ediyorsunuz. En iyi Harddisk veri kurtarma programı kullanıyoruz.
 • Kurtarılan bilgileri yeni bir cihaza aktarıyoruz ve size teslim ediyoruz.

blank

Bize Neden Güveneceksiniz?

Bu soruyu sormakta son derece haklısınız. Veri kurtarma hizmetleri yapıyoruz ve bize güvenmeniz için tek bir neden var. Web sitemizde yer alan ve daha önce gerçekleştirdiğimiz başarılı çalışmaları inceleyebilirsiniz. Daha sonra zaten verilerinizi bize emanet edeceksiniz.

Veri Kurtarma Garantisi Veriyor muyuz?

Başta da söylediğimiz gibi performans garantisi veriyoruz. Şu ana kadar kurtaramadığımız veri sayısı oldukça az.

Verilerim Kurtarma Sırasında Zarar Görür mü?

Cihaz içerisinde bulunan verilerinizin durumu, ayrıntılı analiz sonucunda belli oluyor. Kurtarılabilecek düzeyde verileri varsa, kesinlikle kurtarıyoruz. Kurtarma sırasında verilerinize kesinlikle bir zarar gelmiyor.

Veri Kurtarma Hizmetlerimiz Neler?

Veri kurtarma konusunda hangi hizmetleri verdiğimizi kısaca sizlere anlatalım. Böylece kurtarma konusunda daha sağlıklı karar verebilirsiniz.

HDD Veri Kurtarma

2.5 inç ya da 3.5 inç; SCSI, SATA, PATA (IDE) SSHD (Hibrit) ya da SAS türünde olan HDD cihazlarınızdan verileri kurtarıyoruz. Bu tür cihazlar dijital oldukları için nemden ya da aşırı ısıdan etkilenebiliyorlar. Bazı durumlarda ise sert çarpma sonucunda arızalanabiliyorlar. Kullanılmaz hale geldiklerinde ise HDD veri kurtarma çözümünden başka yapılacak bir şey kalmıyor.

blank

RAID Veri Kurtarma

RAID (Redundant Array of Independent Dısk) yani yedekli ve bağımsız disk dizisi olarak adlandırılır. veri yedekleme ve bilgisayar performansı için kullanılan disk türüdür. Raid veri kurtarma işlemine konu olan arızalarında başında PCB arızası gelir. Ya da düşme ya da çarpma sonucunda da arızalar oluşabilir. Bu gibi durumlarda özel cihazlar ve programlar yardımıyla verilerinizi kurtarırız.

blank

SSD Veri Kurtarma

Katı hal sürücüsü olarak adlandırılan depolama birimleri, yeni nesil cihazlardan bir tanesidir. Genelde laptop cihazlarında kullanılırlar. Hız ve performans garantisi verirler.  Aslında bu cihazlar kolaylıkla bozulmazlar. Hareketli parçalara sahip değillerdir ve birden fazla parçada bilgiler depolanır.

Dolayısıyla SSD veri kurtarma, diğer depolama birimlerine göre daha kolaydır.

blank

NAS Veri Kurtarma

Taşınabilir büyük boyutlardaki cihazlara verilen isimdir. NAS depolama birimleri, çoklu disk kullanır. Böylece büyük miktarlardaki bilgiyi depolayabilir ve hızlı bir şekilde diğer cihazlara aktarabilir.

Yanlışlıkla sildiğiniz, formatladığınız ya da bir nedenden dolayı açılmayan cihazlarınız için NAS veri kurtarma hizmeti sağlıyoruz.

blank

Cep Telefonu Veri Kurtarma

Artık birçok işimizi cep telefonu ile yapıyoruz. Özellikle bizler için ölümsüz olan anları cep telefonumuza kaydediyoruz. Ya cep telefonunuz bozulursa ve içinde sizler için değerli olan resim ve videolar kaybolursa! Üzülmeyin cep telefonu veri kurtarma hizmetimiz sayesinde, hiçbir anınız kaybolmayacak.

Tablet Veri Kurtarma

İş ya kişisel amaçlar için kullandığınız tabletlerinizdeki verileri geri almanızı sağlıyoruz. Etkili Tablet veri kurtarma hizmetimizden mutlaka yararlanmalısınız.

SD Kart ve USB Veri Kurtarma

Kolay taşınabilir, pratik kayıt araçlarından olan SD kart ve USB bellekleri günlük hayatımızın bir parçası haline geldi. Küçük ve etkili olmalarına karşın, hassas yapıya sahip olan bu cihazlar, çeşitli nedenlerden dolayı bozulabiliyor. Nedeni ise ancak SD kart veri kurtarma ya da USB veri kurtarma işlemlerinde gerçekleştirilen analizler sonucunda ortaya çıkıyor. Bilgilerinizi yedeklemeyi unuttuysanız üzülmeyin, biz kurtarıyoruz.

Yukarıda sıraladığımız veri kurtarma hizmetleri dışında:

 • 64K veri kurtarma ve
 • Kriminal veri kurtarma

Hizmetlerini de veriyoruz.

Bilgisayar bakım anlaşması hizmetlerimizlede müşterilerimizin herzaman yanında ve desteğinde oluyoruz detaylar için ilgili sayfamızı ziyaret etmenizi öneririz.

Bilirkişi Hizmetlerimiz

Danışmanlık hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. Bilirkişi hizmetlerimiz aşağıda sıralanmıştır. Bizlerden bilirkişi hizmeti alarak, birçok sorununuzu çözebilirsiniz.

 • Bilgisayarlarınızı inceliyoruz.
 • Cep telefonlarınızı inceliyoruz.
 • Modem, router ve switch gibi cihazlarınız hakkında rapor düzenliyoruz.
 • Ses sistemlerinizdeki sorunları çözüyoruz.
 • Görüntü ve videolarınızla ilgili sorunları inceliyoruz.
 • Güvenlik kamera kayıtlarınız hakkında sizleri bilgilendiriyoruz.
 • Ağ sistemleriniz hakkında sizlere detaylı raporlar sunuyoruz.

Yukarıda sıraladığımız tüm işlemleri onayınız doğrultusunda ve yasalara uygun olarak yapıyoruz.

Search here...

blank

İletişim