En çok tercih edilen yazılım markası Microsoft, farklı ihtiyaçları karşılamak üzere geliştirdiği ürünleri ile iş dünyasına yönelik önemli katkılar sunar. Sunucu sistemleri, Office uygulamaları ve güvenlik yazılımlarına kadar birçok kategoride geliştirilen sistemlerin her biri sınıfının en iyileri arasında yer alır. Tecrübeli ve yetkin marka Microsoft tarafından geliştirilen sistemlerin verimli kullanılması yönünde verilecek destek ve danışmanlık, ilgili yazılımların tüm özelliklerinden firmanızın yararlanabilmesi açısından değerlidir.Microsoft çözümleri ie bu anlamda yetkinliğimizi size uyguluyoruz.

blank

Microsoft Çözümleri Neleri Kapsar?

Öncelikle firmanızın ihtiyaç duyduğu programların belirlenmesi, bunların kurulumu, eğitimi ve kurulum sonrası desteklerin sunumu kapsamlı çözümler içerisinde yer alır. Bunların yanı sıra, mevcut sistemin güncellenmesi, lisans sürecinin tamamlanması ve güvenlikle ilgili prosedürlerin yerine getirilmesi sağlanır. Firma ve işletme ihtiyacına göre şekillenecek destek süreci program tedariki de kapsar. Bu kapsamda, bulut sistemi için Microsoft yazılımların tedarik edilmesi veya bulut uygulamaları için Office 365 gibi programların temini ve bunlarla ilgili eğitimlerin verilmesi çözümleri sunulur.

Bir firma için yedekleme sistemlerinin kurulumu oldukça önemlidir. Veri kaybının önüne geçecek arşivleme sisteminin kurulabilmesi için işletme ihtiyacı göz önünde tutulması gerekir. İşletim sistemleri Microsoft oluşan işletmelere yine aynı yazılım markasına ait olan yedekleme sistemlerinin entegre edilmesi çok daha verimli bir arşivleme sürecinin yaşanmasını sağlar. Ayrıca, yedekleme sisteminin depolama alanı için yine Microsoft markasının bulut sunucuları kullanılabilir.

Yine Microsoft çözümlerinin önemli bir alanını ifade eden güvenlik talepleri de firewall programları ve yazılımları ile karşılanabilir. Deneyimli firma tarafından geliştirilen güvenlik yazılım programı, Microsoft markasına ait diğer ürünlerle yüzde yüz uyum halinde çalışır. Bu sistem, dışarıdan sızmaları engellemekle beraber bazı önemli dosyalara erişim sınırlama ve kısıtlama getirme imkanları da sunar. Fonksiyonel kullanım imkanı ile güvenlik yazılımları arasındaki tercih edilebilirliğini artıran sistemin kurulumundan bakımına kadarki tüm süreçler Microsoft çözümleri hizmetleri altında verilir.

Bunlarla beraber yazılımlar arası geçiş sürecinin en iyi şekilde yapılması konusunda da destekler sunulur. Microsoft markasına ait sanallaştırma, Office ve diğer tüm uygulamalarla ilgili tüm ihtiyaçların karşılanmasına yönelik profesyonel çözümlerle firmanızın  ürünlerden tam kapasite faydalanmasını sağlanır.

Microsoft çözümlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için astekbilisim.com.tr/microsoft-cozumleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Neden Microsoft Uygulamaları?

Büyük bir markayı ifade eden Microsoft tarafından piyasaya sürülen ürünler sürekli güncellenir ve yenilenir. Bu durum firmalara daha güvenli ve yeniliklere odaklı bir çalışma zemini sunar. Ayrıca, birçok programın Microsoft işletim sistemine odaklı tasarlanması ve üretilmesi, markanın önemini artıran diğer bir husustur. Sürekli yenilenen, güncellenen ve dinamik kalan ürünlerin güvenlikle ilgili ihtiyaçları da marka tarafından karşılanır. Yeni ortaya çıkan tehditlere karşı her an güncellenen ürünlerle çalışmak çok daha keyifli ve güvenlidir.

Markanın bilgi ve iletişim teknolojilerine uyum sağlayan ve işletme faaliyetlerine önemli bir verimlilik kazandıran ürünleri ile organizasyon süreçlerinizi çok daha kaliteli ve profesyonel hale getirebilirsiniz.

Search here...

blank

İletişim