Teknolojinin bu denli yaygınlaştığı bir çağda ihtiyacınız olan en önemli hizmetlerden biri teknik destek. Peki güvenilir ve bütçe dostu teknik destek almanın yolları nedir? Her türlü hizmetin istismara açık olduğu bir çağda teknik desteği güvenilir ve emin ellere teslim etmenin yolu oldukça basit: Astek Bilişim. Yazıcı tamiri hizmeti ile birlikte pek çok sorununuzda sizlere en uygun ve güvenilir çözümü üretmek için buradayız.

Astek Bilişim olarak merkezi İstanbul’da olan ve sektörde “taze kan” işlevi görmekteyiz. Yeni başladığımız teknoloji faaliyetlerimiz genç ve dinamik dimağlarla süsleniyor. Teknolojide güncel ve yenilikçi adımlar atarak teknik destek sağlamayı umut ediyoruz. Zamanın değişimlerine ayak uyduran aktif bir ekibe sahibiz. Bununla birlikte son teknolojilere hâkim yapımız ile size en nitelikli hizmetleri sunmayı hedefliyoruz.

blank

Standart hizmet portföyümüz içerisinde yer alan yazıcı tamiri hizmeti, muadil toner çok daha fazlasını sizlere en iyi şekilde sunabilmek başlıca firma misyonumuzdur. Bilgisayarların ayrılmaz bir parçası olan yazıcılarınızı üstün kalite ve güvenilir teknik personellerimiz ile tamir ediyoruz. Teknolojiyi çok yakından takip etmekteyiz.

Bu bağlamda birçok yedek parçayı en yeni ve en kaliteli olanlardan seçerek makinelerinizin tamirini yapıyoruz. Yazıcınızla ilgili bir sorunla mı karşılaştınız? Teknik destek için hemen bizi arayın ya da sitemizden iletişim formu oluşturun. Biz sizinle iletişime geçelim.

blank


Canon Yazıcı Tamiri

Canon marka bir yazıcıya mı sahipsiniz? Yazıcınızda beklenmedik bir sorunla mı karşılaştınız? Güvenilir ve kaliteli teknik destek almak mı istiyorsunuz? Sizin için doğru adres: Astek Bilişim. Canon marka yazıcılarınız için kaliteli teknik destek ve servis hizmeti sağlamaktayız.

Bu kadar iyi ve nitelikli bir markayı size güven vermeyen bir teknik destek ekibine emanet edemiyor musunuz? Çok haklısınız. Biz size orijinal yedek parçalarla ve yetkin teknik personellerimizle bu güveni vermeyi amaçlıyoruz.

Bizim için müşteri memnuniyeti ve kalite ana kıstastır. Rekabetçi fiyatlarla siz teknoloji mağdurlarının mağduriyetini en kısa sürede çözmeyi hedefliyoruz. Tüm bunları yaparken güler yüz, samimiyet ve etik ilkelere de oldukça önem vermekteyiz. Hemen bizimle iletişime geçin! Evinize ya da işyerinize teknik desteğimiz dakikalar içinde gelsin.

İşte tamirini yaptığımız bazı Canon yazıcı modelleri:

 • Canon i-SENSYS MF237W Yazıcı
 • Canon i-SENSYS MF6140dn Yazıcı
 • Canon i-SENSYS LBP6030w Yazıcı
 • Canon I-SENSYS MF416DW Yazıcı
 • Canon I-SENSYS LBP7010c Yazıcı
 • Canon I-SENSYS LBP6020 Yazıcı
 • Canon I-SENSYS MF5940dn Yazıcı
 • Canon I-SENSYS MF217w Yazıcı
 • Canon I-SENSYS MF216n Yazıcı

blank
HP Yazıcı Tamiri

HP (Hewlett-Packard Şirketi) merkezi Amerika Birleşik Devletleri’nde olan dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biridir. Birçok farklı donanım ürünü üreten şirket, kalitesini tüm dünyaya kanıtlamıştır.

1939 yılından beri faaliyet gösteren bu köklü şirketin ürünleriyle ilgilenebilmek için oldukça yetkin bir teknik desteğe ihtiyaç duymanız muhtemeldir. Ancak endişelenmeye gerek yok!

Mutlaka Okumalısın !  Muadil Toner Satış Hizmeti
 

Astek Bilişim Hizmetleri yazıcı tamiri hususundaki ustalığını HP yazıcı tamiri alanında korumaktadır. Alanında uzman ekibimiz ve donanımlı teknik ekipmanlarımızla HP marka yazıcılarınızın tamirini hızlı ve kaliteli bir biçimde gerçekleştiriyoruz.

İşte tamirini yaptığımız bazı HP yazıcı modelleri:

blank
Samsung Yazıcı Tamiri

Bilindiği üzere ünlü Kore teknoloji devi Samsung dünyanın en popüler teknoloji ve bilişim şirketlerinden biri. Bu noktada yazıcı başta olmak üzere efektif bir şekilde kullanabileceğiniz pek çok elektronik alet için akla gelen ilk markalardan biridir.

Samsung her ne kadar nitelikli bir marka olsa da yazıcılarında beklenmeyen sorunlar ve arızalar meydana gelebilmektedir. Bu tür durumlarda ihtiyacınız olan tek şey, yetkin bir teknik hizmettir.

Samsung marka yazıcı tamiri üstün teknik elemanlarımızla gerçekleştirmekteyiz. İstanbul’da her semte ve her iki yakaya da teknik destek sağlamaya hazırız. Tek yapmanız gereken sitemizdeki iletişim formunu doldurmak. Samsung yazıcı tamiri hususunda rakip tanımıyoruz. Üstün kaliteli yedek parçalarımız ve donanımlı teknik personelimiz ile yazıcılarınız tamiri hızlı bir şekilde yapılır.

İşte tamirini gerçekleştirdiğimiz bazı Samsung yazıcı modelleri:

 • Samsung ML 2581N Single Function Laser Yazıcı,
 • Samsung SCX 4521FS Multifunction Laser Yazıcı,
 • Samsung SL M2626 Single Function Laser Yazıcı,
 • Samsung SL M2876ND XIP Multifunction Laser Yazıcı,
 • Samsung ML 2166W Single Function Inkjet Laser Yazıcı,
 • Samsung ML 2546 Monochrome Laser Yazıcı,
 • Samsung ML 1676 Laser Yazıcı.
 • Samsung Xpress M2070 Yazıcı
 • Samsung Xpress M2070FW Yazıcı
 • Samsung SCX-3405FW Yazıcı

blank
Oki Yazıcı Tamiri

Oki, duymamış olmanız muhtemel bir teknoloji firması. Japonya merkezli firma 1981 yılında kuruldu ve diğer teknoloji devlerinin yanında hızla yerini aldı. Diğer markalar kadar popüler olmamasına aldanmayın. Üstün Japon teknolojisini tüm dünyaya tanıtan Oki, oldukça kısıtlı servis hizmetlerine sahip.

Bir Oki yazıcıya sahipsiniz ve teknik desteğe mi ihtiyaç duyuyorsunuz? Bu hususta endişelenmenize gerek yok. Astek Bilişim olarak Oki markasının Türkiye’deki elçiliğini ayağınıza kadar getiriyoruz. Bu Japon harikası yazıcılarınız için daha fazla stres yaşayamayın. Yetkin teknik servisimiz ile Oki yazıcı tamiri hususunda rakip tanımıyoruz.

İşte tamirini yaptığımız bazı Oki yazıcı modelleri:

 • OKI ML-1120 Nokta Vuruşlu Yazıcı,
 • OKI C332DN Dublex + Network A4 Renkli Laser Yazıcı,
 • Okı B512Dn Mono Lazer Yazıcı (A4) 45762022,
 • Okı Mb492Dn Faxlı Çok Fonksiyonlu Laser Yazıcı (A4) 45762112,
 • OKI ML-5520 Nokta Vuruşlu Yazıcı,
 • Oki ML-3321 Dot Matrix Yazıcı.
 
 

blank
Epson Yazıcı Tamiri

Epson yazıcı, tarayıcı, pos makinaları ve projeksiyon makinaları üretmek için kurulmuş çokuluslu bir firmadır. Genel merkezi Japonya’da olan firma ilk olarak Seiko adında bir yazıcı üretmiştir. Bu yazıcı tüm dünyada müthiş bir üne kavuşmuştur.  Daha sonra Seiko yoluna sadece SEIKO olarak devam etmek istemiştir.

Epson ise yoluna tek başına devam etme kararı almıştır. Epson marka yazıcılar tüm dünyada oldukça meşhurdur. Ünlerini sadece bu alanda uzmanlaşmış olmalarına da borçlular. Teknik destek söz konusu olduğunda yazıcı tamiri adresiniz Astek Bilişim Hizmetleri…

Epson marka yazıcılarınızda da Astek Bilişim olarak size kusursuz bir hizmet sunmak istiyoruz. Bu hizmeti sağlarken en yetkin teknik araçları kullanacağımızdan şüpheniz olmasın. İster eviniz ister işyerleriniz için Epson marka yazıcılarınızın tamirine ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. O halde bizimle iletişime geçin.

İşte tamirini yaptığımız bazı Epson yazıcı modelleri:

 • Epson Ecotank L3150 Yazıcı
 • Epson Ecotank L3160 Yazıcı
 • Epson Ecotank L5190 Yazıcı
 • Epson Ecotank L6190 Yazıcı
 • Epson L3050 Yazıcı
 • Epson L355 Yazıcı

blank
İstanbul Yazıcı Tamir Servis

İstanbul’da yazıcı tamir servis denildiğinde akla artık yeni ve taze bir şirket geliyor: Astek Bilişim Hizmetleri. Firmamız birçok teknik servis ile yazıcı tamir servisi hizmeti de vermektedir. Genç ve teknolojiyi takip eden teknik personelimiz için müşteri memnuniyeti ana ilkedir.

Makinelerinize titizlikle gereken özeni gösterip size tekrar teslim ediyoruz. Hızlı ve kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız alanında öncü firmamızla hemen iletişime geçebilirsiniz.

HP Servis İstanbul

HP servis İstanbul sınırları içerisinde her semte ve her iki yakaya da hizmet vermekteyiz. Orijinal yedek parçalar ve donanımlı teknik ekiple hizmet almak istiyorsanız adresiniz belli. Astek Bilişim Hizmetleri yeni adresiniz.

Hemen bizimle iletişime geçin HP servisinden İstanbul sınırları içerinde makul ücretlerle faydalanın.

Sıkça Sorulan Sorular

Yazıcı tamiri fiyatları ne kadar?

Yazıcı tamiri fiyatlandırmalarımız birçok farklı değişken hesaba katılarak yapılmaktadır. Ürününüzün markası, modeli ve arıza durumu da dahil olmak üzere birçok değişken fiyatlandırma politikamızda etkili olmaktadır.

Yazıcı tamiri için size nasıl ulaşabilirim?

Yazıcı tamiri için bize +90 212 320 81 33 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte sitemizdeki iletişim sayfasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Search here...

blank

İletişim