Packardbell bios, boot tuşu, Packardbell biosa nasıl girilir, Packardbell boott ayarı nasıl yapılır, Packardbell format nasıl atılır gibi soruların cevabını merak edenler için Packardbell hakkında rehber hazırladık ve biosa nasıl girilir, boot ayarı nasıl yapılır ve format nasıl atılır gibi sorularınıza cevap vermeye çalıştık.

Packardbell bios ayarı yapmak için bios tuşu hangi öğrenmek isteyenlere hemen yardımcı olalım. Öncelikle belirtelim ki eğer bu konu hakkında bilgi ve beceriniz yok ise bios ayarlarınızı değiştirmemeniz daha sağlıklı olacaktır. Eğer bu konu hakkında bilgi sahibi iseniz lafı daha fazla uzatmadan Packardbell bios tuşu hangisi söyleyelim. Packardbell bios tuşu F2 tuşudur.

Peki Packardbell format atma işlemi için sadece boot menüsünü açmak ve bilgisayarınızı cd, dvd, usb gibi medyalar üzerinden başlatmak istiyorsanız Packardbell boot tuşu hangisi görelim. Packardbell boot tuşu F12 tuşudur. Fakat bazı Packardbell modellerinde farklılık gösterebilir. Genelde F12 tuşu olmakla birlikte diğer modellerde F10F11 ve ESC tuşları da Boot menüsünü açmak için kullanılmaktadır.